pic

Pokazy i warsztaty

Pokazy i warsztaty organizowane przez Barista on time są skierowane dla osób nieposiadających profesjonalnego doświadczenia w branży kawowej

Niesamowite doznania.

Prowadzimy je w taki sposób aby zaciekawić uczestników, zabrać ich na podróż do świata niesamowitych aromatów i smaków jakie można spotkać w kawie. Tego typu atrakcję najczęściej sprawdzają się na imprezach firmowych, targach, podczas Dnia Kobiet czy Walentynek.

Pokazy Latte Art

Czyli sztuki dekorowania kaw mlecznych. Poruszamy tu najważniejsze kwestie począwszy od przygotowania kawy aż do zapierającego dech efektu końcowego. Na kawie pojawiają się misie, kotki, kwiatki czy smoki. W tym przypadku mamy dużą interakcję z uczestnikami.

Zostań baristą.

Pokaz buduje zainteresowanie, przyciąga uczestnika.  Jest dość krótki, ale bardzo widowiskowy, więc nie nudzi. Dobrze sprawdza się  przy dużej liczbie uczestników. Warsztat daje możliwość aby uczestnicy sami wczuli się w rolę baristy i spróbowali swoich sił pod okiem specjalisty.

Coffee In Good Spirits

Sztuka łączenia kawy z alkoholem. Podczas tej sekcji uczestnicy mają okazję poznania czym tak naprawdę jest Irish Coffee i w jakiś sposób można przygotować je samemu. Dodatkowo przedstawimy inne klasyczne koktajle alkoholowe, w których kawa stanowi najważniejszy element.

Dowolne miejsce i czas.

Prowadzimy pokazy i warsztaty w dowolnym wybranym przez Państwa miejscu. Ofertę dostosowujemy indywidualnie jak również mogą Państwo skorzystać z naszych sprawdzonych opcji.  Czekamy na wiadomość lub telefon – informacje w zakładce kontakt.

Cuptasting

Czyli degustacja / ocena sensoryczna kaw. To nie tylko niepowtarzalna okazja aby spróbować kawy z różnych części świata, ale również możliwość poznania drogi kawy z plantacji do filiżanki.  Degustację prowadzimy według międzynarodowych standardów. Kawy, które będziemy próbować to świeżo palone ziarna wysokiej jakości. Takie doświadczenie otwiera na bogactwo smaku jakie można znaleźć w kawie.

pic

Podoba się nasza oferta?

Porozmawiajmy o detalach