pic

Nasi Przyjaciele

Bean Brothers to stworzony przez firmę Golden Fruit sklep internetowy, który oferuje swoim klientom szeroki wybór kaw, herbat, domowych i profesjonalnych ekspresów do kawy oraz związanych z tym akcesoriów. Bean Brothers jest idealnym miejscem zarówno dla domowych pasjonatów kawy jak i dla właścicieli kawiarni.

Firma Golden Fruit działa na rynku od 1988 roku. Od tego czasu zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości, profesjonalnego sprzętu gastronomicznego takich marek jak: Victoria Arduino, Nuova Simonelli, Marco, Bras, Cafetto.

hub:raum Kraków to Centrum Innowacyjności dla startupów, stworzone przez Deutsche Telekom w kwietniu 2013 roku. Od tamtej pory wspiera innowacyjnych przedsiębiorców z Europy Środkowo-Wschodniej, łącząc zespół, wizję i wiedzę ekspercką z siłą wiodącej korporacji telekomunikacyjnej. hub:raum organizuje szyty na miarę program WARP Sprints, w ramach którego co kwartał poszukuje obiecujących startupów z określonych obszarów, oferując narzędzia i zasoby niezbędne do rozwoju, skalowania i komercjalizacji produktu lub usługi. Do tej pory hub:raum w ramach 5 edycji pierwotnej wersji programu – WARP Accelerator – akcelerował 58 startupów z 18 krajów.

U2i to amerykańsko-polska firma programistyczna z biurem na krakowskim Zabłociu. W firmie pracuje na co dzień blisko 50 programistów i scrum masterów. Z Barista on Time zdecydowanie łączy nas miłość do najlepszej kawy. Co kilka miesięcy, od prawie dwóch lat organizujemy Waffle Breakfast Party – imprezę dla krakowskiej społeczności z pogranicza nowych technologii i marketingu, na której zawsze można spotkać team Barista on Time.

Obwarzanek.com to pierwsze markowe pamiątki z Krakowa: dobra jakość, funkcjonalność, spójne wzornictwo. Projektowane i produkowane są w Małopolsce, we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. Wszystkie projekty inspirowane są krakowskim obwarzankiem oraz jego legendą. Wzory na produktach oddają tradycyjne piekarnicze posypki: sól, mak i sezam.
Obwarzanek.com tworzy grupa osób, która jest od lat związana z Krakowem i która chce we współczesny sposób promować miasto. Oficjalna pamiątka wielu krakowskich imprez. 100% Małopolska!

KOKOworld to młoda polska marka modowa założona w 2011 roku. KOKOworld powstało z miłości do podróży i idei sprawiedliwego handlu. Z połączenia pasji do innych kultur, oraz wiary, że drobnymi krokami możemy zmieniać świat. Założona została przez młodą podróżniczkę, wolontariuszkę i pasjonatkę orientalnej mody Agatę Kurek, która skupiła wokół siebie ludzi, którzy tak jak ona wierzą, że opłaca się być fair!

Firma dostarczająca kompleksowych usług w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju eventów dla biznesu. To, co odróżnia nas od konkurencji na dynamicznie rozwijającym się rynku organizacji imprez, to wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Dotychczasowe sukcesy i głęboka znajomość branży były inspiracją do stworzenia Fundorfiny – firmy której ambicją jest oferowanie usług eventowych najwyższej jakości.

Klubczyk nie jest zwykłym sklepem… Lubimy produkty, które sprzedajemy, lubimy ludzi, którzy je produkują.  Wielu z nich znamy osobiście… Znajdziecie tu marki takie jak Rajman, Cherry Tree, Zaczyn, Pochlebstwo, Oliwki ETC, La Koguta, Natjun, Moya Matcha, Jakub Piątkowski Czekolady i wiele, wiele innych. Można też w Klubczyku napić się dobrej kawy Coffeece, zjeść domowe ciasto i posiedzieć sobie, po prostu…

Akademia Duckie Deck to wspólne doświadczanie, warsztaty dla dzieci i inspirujące technologie. Wydarzenia, miejsca, serwisy i aplikacje tworzone dla dzieci, rodziców szkół oraz nauczycieli.

Warzmy od pierwszego dnia rewolucji piwnej w Polsce. Atak Chmielu, Imperator Bałtycki, Pierwsza Pomoc, Modern Drinking, Grodziskie, I’m so horny!, Lublin to Dublin, seria kwasów – to właśnie my!

Produkujemy fototapety, obrazy, plakaty, naklejki ścienne i nie tylko.
W sumie to drukujemy na wszystkim.